معرفی وبلاگ
با سلام.این وبلاگ با هدف بررسی عنوان سال که توسط مقام معظم رهبری انتخاب شده یعنی حمابت از توليد ملي كار و سرمايه ايراني ایجاد شده تا به اطلاع رسانی پیرامون این موضوع بپردازد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 130490
تعداد نوشته ها : 168
تعداد نظرات : 11
 حمايت از توليد ملي

Rss
طراح قالب
GraphistThem267

هدف و اميد اصلي ما در اين فعاليت، ارائه خدمات مناسب حال مصرف كنندگان جهت دريافت مشاوره و تسهيل در فرآيند انتخاب محصولات با توجه به نيازهاي كاربردي آنان بوده و با اين اميد كه بتوانيم مصرف كنندگان اينگونه كالاها را با تنوع محصولات و ويژگي ها و كاربري آنها آشنا نماييم فعاليت خود را در گام اول در 10 گروه اصلي دوربين ديجيتال ، دوربين فيلمبرداري ، گوشي موبايل ، كامپوتر جيبي (PDA) و كامپيوتر همراه (نوت بوك)، قطعات كامپيوتر، كنسول بازي، پخش كننده موسيقي، پرينتر و اسكنر آغاز كرده ايم.

گام بعدي توسعه كيفي خدمات ارائه شده در اين 10 گروه بوده و سعي خواهيم داشت به عمق و غناي اطلاعات و نقد و بررسي هاي موجود در سايت بيافزاييم.

در گام هاي بعدي نيز سعي خواهيم داشت با توسعه محصولات به دسته هاي ديگر، پاسخگوي ساير نيازهاي اطلاعاتي مشتريان نيز باشيم.خوش آمدید!

فرآیند خرید همیشه توام با مشکلات و دغدغه های بسیاری بوده است. مشکلاتی نظیر:

  • عدم آشنایی با تنوع محصولات، ویژگی ها و کاربری آنها

  • عدم امکان بررسی تمامی محصولات با نام های تجاری و مدل های مختلف در یکجا

  • عدم دسترسی به اطلاعات مناسب و بی طرفانه برای بررسی محصولات

  • مشکل در یافتن مراکز خرید مناسب و عدم اعتماد کافی به برخی مراکز خرید از جهت قیمت، کیفیت و اطلاعات ارائه شده برای خرید

  • کمبود زمان برای بررسی، انتخاب و خرید محصولات

 

این مشکلات همواره در مورد محصولاتی که از لحاظ مشخصات فنی دارای پیچیدگی های خاصی هستند و از طرفی طیف گسترده ای از مصرف کنندگان را دربرمی گیرند توجه بیشتری را به خود جلب کرده است. همچنین، وجود نهادی که به نقد و بررسی کارشناسانه و صادقانه این محصولات بپردازد و به منظور انتخاب محصولات، نتایج آن را در اختیار عموم  قرار دهد بی نهایت ضروری است.

سایت نقد و بررسی و فروش محصولات دیجیتال (دیجی کالا دات کام) پس از ماه ها بررسی مو شکافانه فرآیند خرید اینگونه کالاها توسط مصرف کنندگان و فضای حاکم بر بازار عرضه و تقاضای این محصولات که متاسفانه خالی از مشکلات و نابسامانی هایی هم نیست، در زمستان 1385 با همکاری عرضه کنندگان متعدد محصولات مرتبط راه اندازی شد.

هدف و امید اصلی ما در این فعالیت، ارائه خدمات مناسب حال مصرف کنندگان جهت دریافت مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات با توجه به نیازهای کاربردی آنان بوده و با این امید که بتوانیم مصرف کنندگان اینگونه کالاها را با تنوع محصولات و ویژگی ها و کاربری آنها آشنا نماییم فعالیت خود را در گام اول در 10 گروه اصلی دوربین دیجیتال ، دوربین فیلمبرداری ، گوشی موبایل ، کامپوتر جیبی (PDA) و کامپیوتر همراه (نوت بوک)، قطعات کامپیوتر، کنسول بازی، پخش کننده موسیقی، پرینتر و اسکنر آغاز کرده ایم.

گام بعدی توسعه کیفی خدمات ارائه شده در این 10 گروه بوده و سعی خواهیم داشت به عمق و غنای اطلاعات و نقد و بررسی های موجود در سایت بیافزاییم.

در گام های بعدی نیز سعی خواهیم داشت با توسعه محصولات به دسته های دیگر، پاسخگوی سایر نیازهای اطلاعاتی مشتریان نیز باشیم.

به عنوان اولین موفقیت، دیجی کالا در پاییز سال 1387 به عنوان وب سایت برگزیده پنجمین همایش ملی تجارت الکترونیکی انتخاب شد.

 


در مراسم پایانی پنجمین همایش ملی تجارت الکترونیکی که در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما در روز دوشنبه 4 آذر 1387برگزارشد، از مجموع  84 وب سایت شرکت کننده در همایش ، سایت نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالای دیجیتال (دیجی کالا) به عنوان وب سایت برگزیده در حوزه تجارت الکترونیکی انتخاب شد.
انتخاب وب سایت برتر در حوزه تجارت الکترونیکی در این همایش، بر اساس شاخص هایی مشتمل بر بخش‌های نمایش، گرافیک، محتوی، قابلیت دسترسی، زبان، ساختار، امنیت، حریم شخصی، کاربرد و تراکنش بوده است.
تندیس برترین وب سایت تجارت الکترونیکی در این همایش توسط وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی به برترین وب سایت ها اهدا شد.
 

لینک این خبر در ITCna.ir


مدیران مسئول :

رئیس هیئت مدیره : حمید محمدی

مدیر عامل: سعید محمدی 

صاحب امتیاز دامنه :

حمید محمدی

پنج شنبه 1391/9/16
X